Wopze Kimdir . Gelişmiş özelliklere sahip E-ticaret Çiçek Yazılım Paketleri

Wopze Bilişim Teknolojileri A.Ş ticari hayatta 3 yıllık bir geçmişi olan Loopze Creative Marketing bünyesinde 'Maksimum Ticaret' sloganı ile ağırlıklı olarak e-ticaret yazılımları, özel e-ticaret çözümleri ve tasarım hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Amacımız her sektörden işletmenin kaliteli bir e-ticaret altyapısına sahip olmalarını sağlamak, e-ticaret ve mobil ticarette başarı hikayeleri yaratmaktı. 10 yıldır altyapısı ile müşterilerimizin e-ticaret alanındaki rekabetlerini güçlendirmekteyiz.

Loopze bünyesinde bulunan ar-ge merkezimizde, genç ve dinamik ekibimizle, müşterilerimizin e-ticaret alanında başarıyı yakalamaları için devamlı, alt yapımıza yenilikler katarak, neredeyse her gün yazılımımızı güncellemekte ve bu güncellemeleri tüm müşterilerimize sunmaktayız. Yapmış olduğumuz ödüllü projeler ile 'Başarı Hikayeleri' yaratmış ve kısa zamanda sektörün lider firmaları arasına girmiş bulunmaktayız.

Biz müşterilerimiz le çıktığımız yolda müşterilerimizin her anın da yanında olmayı ilke edinmiş genç ve dinamik bir ekibiz.

Şu anda Türkiye' nin en gelişmiş çiçek E-ticaret paketini geliştirmiş olup sürekli sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek geliştirmeler sunmaktayız..

Kurumsal web sayfamız olan Loopze sitemize gitmek için tıklayınız.

15 Gün Ücretsiz Deneyin !

15 Gün Ücretsiz Deneyin Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.